Grąžinimo politika

GRĄŽINA

Mūsų politika galioja 14 dienų. Deja, jei nuo pirkimo praėjo 14 dienų, mes negalime jums pasiūlyti pinigų grąžinimo ar keitimo.

Kad būtų galima grąžinti prekę, ji turi būti nenaudota ir tokios pat būklės, kaip ją gavote. Jis taip pat turi būti originalioje pakuotėje.

Kai kurių rūšių prekės yra atleidžiamos nuo grąžinimo. Greitai gendančių prekių, tokių kaip maistas, gėlės, laikraščiai ar žurnalai, grąžinti negalima. Taip pat nepriimame gaminių, kurie yra intymios ar sanitarinės prekės, pavojingos medžiagos, degūs skysčiai ar dujos.

Papildomos negrąžinamos prekės:
* Dovanų kuponai
* Atsisiunčiami programinės įrangos produktai
* Kai kurie sveikatos ir asmens priežiūros produktai
* Prekės pagamintos pagal užsakymą arba aiškiai suasmenintos

Norėdami užbaigti grąžinimą, mums reikia pirkimo kvito arba įrodymo.

Nesiųskite pirkinio atgal gamintojui.

Yra tam tikrų situacijų, kai grąžinama tik dalis pinigų: (jei taikoma)
* Knyga su akivaizdžiais naudojimo ženklais
* CD, DVD, VHS juosta, programinė įranga, vaizdo žaidimas, kasetė arba vinilo plokštelė, kuri buvo atidaryta.
* Bet koks daiktas, kuris nėra pradinės būklės, yra sugadintas arba trūksta dalių dėl priežasčių, ne dėl mūsų klaidos. (Jei pristatydamas jums ją sugadino kurjeris. Tokiu atveju siuntos pristatymo asmuo, tvarkantis jums jūsų prekę, turi jums išduoti popierių, kuriame būtų nurodyta pristatymo metu padaryta žala. Prašome atsiųsti mums el. laišką su šio pranešimo kopija su padarytos žalos nuotraukomis, kad galėtume rasti sprendimą, kaip ją ištaisyti.)
* Bet kuri prekė, kuri grąžinama praėjus daugiau nei 14 dienų po pristatymo

Pinigų grąžinimas (jei taikoma)

Jei norite grąžinti prekę, rašykite mums el. paštu sarune.vai@gmail.com , atsiųsime grąžinimo formą, kurią turėsite atsispausdinti, užpildyti ir sudėti į pakuotę, kurią mums siunčiate atgal adresu Ševčenkos g. 16i-312, Vilnius 03111, Lietuva .

Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir patikrintas, atsiųsime jums el. laišką, kuriame informuosime, kad gavome grąžintą prekę. Taip pat pranešime apie jūsų pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą.
Jei būsite patvirtintas, jūsų lėšos bus apdorotos ir per tam tikrą dienų skaičių bus automatiškai pritaikytas kreditas jūsų kredito kortelei arba pradiniam mokėjimo būdui.

Pavėluota arba negrąžinta pinigų (jei taikoma)
Jei dar negavote pinigų, pirmiausia dar kartą patikrinkite banko sąskaitą.
Tada susisiekite su kredito kortelę išdavusia įmone. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol grąžinimas bus oficialiai paskelbtas.
Tada susisiekite su savo banku. Prieš grąžinant lėšas, dažnai prireikia šiek tiek laiko.
Jei visa tai padarėte ir vis dar negavote pinigų, susisiekite su mumis adresu info@sarunevaitkute.com.

Parduodamos prekės (jei taikoma)
Pinigai gali būti grąžinami tik už įprastos kainos prekes, deja, išpardavimo prekių grąžinti negalima.

Mainai (jei taikoma)
Keičiame tik tuos daiktus, kurie yra sugedę arba sugedę. Jei reikia pakeisti į tą pačią prekę, rašykite mums el. paštu info@sarunevaitkute.com ir siųskite prekę adresu: Ševčenkos g. 16i-312, Vilnius 03111, Lietuva .

Dovanos
Jei prekė buvo pažymėta kaip dovana perkant ir siunčiama tiesiai jums, gausite dovanų kreditą, atitinkantį grąžinamos vertės vertę. Gavus grąžintą prekę, Jums bus išsiųstas dovanų kuponas.

Jei perkant prekę nebuvo pažymėta kaip dovana, arba dovanotojas buvo išsiuntęs užsakymą sau, kad įteiktų jums vėliau, mes grąžinsime dovanotojui pinigus ir jis sužinos apie jūsų grąžinimą.

Siuntimas
Norėdami grąžinti prekę, turite ją išsiųsti paštu adresu: Ševčenkos g. 16i-312, Vilnius 03111, Lietuva .


Jūs būsite atsakingas už savo siuntimo išlaidų, susijusių su prekės grąžinimu, apmokėjimą. Siuntimo išlaidos negrąžinamos. Jei jums grąžinami pinigai, grąžinimo siuntimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų grąžinamų pinigų.

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, laikas, per kurį pakeistas produktas jus pasiekia, gali skirtis.

Jei siunčiate prekę, kurios kaina viršija 75 USD, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasinaudoti sekama siuntimo paslauga arba įsigyti siuntimo draudimą. Negarantuojame, kad gausime Jūsų grąžintą prekę.