SPAUDOJE

VILNIAUS galerija

Mano kūrybos varomoji jėga yra jausmingumas ir intuityvumas. Pokalbis su juvelyre Šarūne Vaitkute

Interviu – Jurgitos Ludavičienės projekto „Skaityti papuošalus: lietuviška versija“ dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba .

Žiūrėti straipsnį

Lietuvos kūrėjai

Juvelyrė Šarūnė Vaitkutė: „Kūrybos proceso laikas man šventas“

„Juvelyrinių dirbinių kūrimas juvelyrei Šarūnei Vaitkutei – tai magiškas procesas, septyniolika metų juvelyrikos kelionėje besisukantį kūrėją kaskart nukeliantis į savo kūrybos pasaulį.

Žiūrėti straipsnį

Homo Faber

Skleiskite džiaugsmą per papuošalus

• Šarūnė nori, kad jos darbai keltų emocijas

• Ji semiasi įkvėpimo iš gamtos ir savo gyvenimo

• Viena mėgstamiausių jos medžiagų darbui yra gintaras

Žiūrėti straipsnį

15MIN / ŽMONĖS

Šarūnė Vaitkutė pristato papuošalų parodą „Širdis“

Galerija „Meno niša“ nuo gruodžio 20 d. kviečia į paskutinę šių metų parodą. Galerijoje bus eksponuojama vienos aktyviausių Lietuvos metalo menininkių Šarūnės Vaitkutės autorinių papuošalų paroda „Širdis“.

Žiūrėti straipsnį

VOXART

Šarūnės Vaitkutės papuošalų paroda – estetinė kelionė širdžių keliu

Galerijoje bus eksponuojama vienos aktyviausių Lietuvos metalo menininkių Šarūnės Vaitkutės autorinių papuošalų paroda „Sirdis“.

Žiūrėti straipsnį

BNS

Galerijoje MENO NIŠA Šarūnės Vaitkutės paroda „Pamesti-Rasti“

Pirmoji personalinė vienos aktyviausių Lietuvos metalo menininkių Šarūnės Vaitkutės paroda vadinasi „Pamestas-rastas“. Kas prarasta? Kas buvo rasta? Viskas pradžioje.

Žiūrėti straipsnį

Curious Coala

Šarūnė Vaitkutė

Profesionali Lietuvos juvelyrika ir metalo menas. Autoriai, kuriuos verta žinoti. Parodos, konkursai ir visa kita, kas verta mano dėmesio, taip pat rekomendacijos ir antirekomendacijos.

Žiūrėti straipsnį

Moteris

Š. Vaitkutė: žmonės sako, kad mano papuošalai juos saugojo, gydė...

Juvelyrės Šarūnės Vaitkutės (35) veidą ir rankas dažnai dengia aukso dulkės. Tada, saulei šviečiant pro pietinį kūrybinių dirbtuvių langą, tarsi bronzinė statulėlė sužiba miela linksmo nusiteikimo garbanė. Jos rankose brangakmeniai ir metalai virsta gražiais papuošalais. Sakoma, kad jie primena sapnus, iškaltus akmenyje, arba auksinį lietų, nusėdusį ant baltų jūros putų.

Žiūrėti straipsnį

TV

LRT

Stilius

Susidurti su savo baime nėra lengva, tačiau drąsa gali pakeisti gyvenimą. Tuo tiki ekstremalias keliones besirenkanti juvelyrė Šarūnė Vaitkutė.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Labas Rytas, Lietuva

Šarūnės Vaitkutės širdžių paroda

Sekite savo širdį – su šia idėja Vilniuje juvelyrė Šarūnė Vaitkutė pristatė autorinę papuošalų parodą „Širdis“. Pažiūrėkime.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Labas Rytas, Lietuva

Malonūs namai. Namas juvelyras Š. Vaitkutė

„Malonūs namai yra tie, kuriuose gyvena laimingi žmonės ir džiaugsmas“, – sako juvelyrė Šarūnė Vaitkutė, kartu su partneriu Rolandu Žygu gyvenanti ypatingą istoriją turinčiame mediniame name.

Žiūrėti vaizdo įrašą